Yeni Projeler

Elit Manzara’dan Disneyland seyahati hediye!

Elit Yapı imzasını taşıyan Elit Manzara projesi Ankara Beytepe’de inşa ediliyor. 23 – 30 Nisan tarihleri arasında projeden ev satın alan aileler yeni bir yaşama adım atarken çocuklarıyla birlikte unutulmaz bir tatil geçirme fırsatına da sahip olacak.

Elit Manzara’da 23 Nisan kampanyasıyla 2 gece 3 gün Paris Disneyland turu hediye ediliyor. Bu tarihler arasında Elit Manzara’dan ev sahibi olan aileler seyahat hediyelerini yılsonuna kadar diledikleri zaman kullanabilecekler.

Sınırlı sayıda kalan konutlar için bu kampanya ile bayramı da taçlandırmak istediklerini belirten Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, ‘’Burayı tasarlarken aile yaşamının gereklerini ve çocukların ihtiyaçlarını öncelikli tuttuk. Projemizde çocuklar için 24 saat üst düzey güvenlik, sosyal donatılar ve oyun alanları titizlikle düşünüldü. Çocuk Bayramı dolayısıyla da ailelere ve çocuklara özel böyle bir kampanya yapmak istedik. 23 – 30 Nisan tarihleri arasında projemizden ev sahibi olmak isteyen aileler yeni ev heyecanı yaşarken, çocuklar da Disneyland seyahati ile farklı bir deneyim yaşamış olacaklar’’ diye konuştu.

Tatil keyfi hayat boyu sürecek

Elit Manzara sunduğu ayrıcalıklar yanında sosyal donatıları ile de ailelere her daim tatil keyfini yaşatıyor. Fitness merkezi, sauna, fin hamamı, açık oyun parkı, yürüyüş yolu, masa tenisi, aerobik ve yoga salonları,dans stüdyosu, açık basketbol sahası gibi pek çok alternatif sunuluyor.

Herkese uygun daire seçenekleri

13 bin 750 metrekare arazi ve 37 bin 500 metrekare inşaat alanı üzerinde  yükselen 23 farklı daire tipi ve toplam 119 konuttan meydana gelen Elit Manzara’da 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1, 5+1 ve 6+2 şeklinde daire tipleri yer alıyor.

Okuyucular, yazdıkları yorumlardan, her türlü hukuki zeminde yorum sahibi sıfatıyla sorumludur.

Bir cevap yazın