Yeni Projeler

Harmony Towers’tan kaçırılmayacak bahar fırsatı!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Bursa’da hayata geçirilen Harmony Towers’ta hazırlanan bahar kampanyası ile yatırımcılarına peşinatsız 2 bin 400 TL taksit ve hemen teslim avantajı sunuluyor.

6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerinden izlenebilen Uludağ manzarası ile huzurlu ve pozitif bir yaşam sunan Harmony Towers, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yükseliyor.

Harmony Towers, 5.500 m² büyüklüğündeki özel peyzaj alanının yanı sıra fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları sunuyor.

Çevreye duyarlılığıyla da ön plana çıkan Harmony Towers’ta, enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerine gidilerek bölgeye uygun, su tüketimi fazla olmayan bitki ve yer örtücüler tercih ediliyor; otomatik sulama ve damlama sistemleri bulunuyor.

Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile Harmony Towers, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez niteliği taşıyor. Burada yer alan 250 mağaza, sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılıyor.

Okuyucular, yazdıkları yorumlardan, her türlü hukuki zeminde yorum sahibi sıfatıyla sorumludur.

Bir cevap yazın