Yeni Projeler

Park Hayat İncek Konut Projesi

İncek Ankara’nın en nezih ve yeni gelişen bölgelerinin başında geliyor. Dolayısıyla bölgede her geçen gün yeni yükselen projelerde bölgenin değerlenmesini sağlıyor. Elit bir semt olması nedeniyle de belli bir kesiminde dikkatlerini üzerine çeken bölgedeki projelerde sosyal alanlarda kaçırılmayacak güzelliğe sahip.

Park Hayat İncek Konut Projesi  kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Park Hayat İncek projesini güzel yapan etkenlerden bir tanesi de Mogan gölüne olan manzarası. Gölün maviliğini seyrederken içeceğiniz kahveniz günün yorgunluğunu  da alıp üzerinizden atacak. Park Hayat İncek projesi yalnızca konforlu bir hayat sürmek isteyenlerin değil aynı zamanda yatırımını güçlü alanlara yapmak isteyenlerinde tercih nedeni olan projeler arasında gösteriliyor. Projede yapılan konutlarda evinizin salonunda oturduğunuz zaman manzaraya gözleriniz takılıp kafanızdaki tüm sıkıntıları ve dertleri de atacaksınız. Bunun için bile projeden konut sahibi olmaya değer.

Ankara Mogan gölü bilindiği üzere yeşilliklerle çevrilmiş mavi bir çarşaf gibi. Dolayısıyla insanlar hafta sonu planlaması yaparken burada olmaya önem veriyorlar. Siz projeden konut sahibi aldığınız da her gününüz hafta sonu olacak.

Park Hayat İncek projesinde toplam 60 adet konut bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise seçeneğe göre değişiklik gösteriyor. Konut tiplerine batığımız da ise blok blok ayrılmış durumda.

Park Hayat İncek Konut Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Park hayat İncek projesinde 4+1 konutlardan satın alımda %12,  3+1 konutlarda ise özel %20 İndirim söz konusu.

Okuyucular, yazdıkları yorumlardan, her türlü hukuki zeminde yorum sahibi sıfatıyla sorumludur.

Bir cevap yazın